| Brand | ONEPLUS |
| Operating system | OxygenOS |
| Memory storage capacity | 128 GB |
| Screen size | 17.02 Centimeters |
| Model name | OnePlus Nord CE4 |

AED 919 AED 1,099You save AED 180(16%)
Out of stock

Out of stock
| Brand | ONEPLUS |
| Operating system | OxygenOS |
| Memory storage capacity | 128 GB |
| Screen size | 17.02 Centimeters |
| Model name | OnePlus Nord CE4 |
| Weight | 500 g |
|---|---|
| Color | Dark Chrome |
| Storage | 8GB RAM 128GB |
Share your thoughts with other customers
Please purchase this product before leaving a review.

Helga O. (verified owner) –
This is my second One Plus phone. Very responsive phone. Great memory.
Eva B. (verified owner) –
Superb camera and screen quality with a good processor and several options, especially when gaming, I recommend this product
Gideon (verified owner) –
Great phone charged very quickly and keeps the battery well